Micropulse

Micropulse technologie maakt het mogelijk om via een microprocessor een zeer fijne afstelling, in zowel intensiteit als diffusie, te bekomen. Zodoende vermindert men sterk het fenomeen van temperatuur stijging die men bij de conventionele coagulatie verkrijgt.
Door de continue golfemissie in kleine partiële laser micropulsen (in microseconden) te verdelen, onderbroken door langere perioden van laser inactiviteit, bekomt men dat het weefsel terug kan keren naar de “baseline” temperatuur voordat de volgende laser micropuls word gegeven.
Deze methode zorgt ervoor dat de laser geïnduceerde hittespreiding gelimiteerd blijft in het aangrenzende  weefsel, waardoor de beschadiging ervan, die men bij een klassieke coagulatie verkrijgt, volledig  word tegengegaan.
Via deze technologie kan de arts een weefsel sparende behandeling uitvoeren met een visueel eindpunt of nog beter meerdere opeenvolgende weefsel sparende behandelingen uitvoeren zonder visueel eindpunt.
  Lasers van IRIDEX uitgerust met de Micropulse technologie zijn dus in staat om zowel in de retina (bv. DME, BRVO, PRP, scheurtjes, loslatingen,…) als in het trabeculum (LTP, iridoplastie, suturlyse) alle mogelijke behandelingen uit te voeren in zowel Micropulse methode als klassieke coagulatie methode.

< terug naar overzicht